Осінь поступово вступає в свої права і в Івано-Франківську вже стає прохолодніше. Та це не завада традиційній інспекції мікрорайонів міста, яку щоп’ятниці проводить міський голова Руслан Марцінків разом з профільними керівниками підрозділів.

Директор КП «Благоустрій» Михайло Яцків розповідає, що сьогодні «під прицілом» була центральна частина міста. Загалом оглянули об’єми запланованих робіт. А саме, найближчим часом це ремонт доріг та відновлення інфраструктури. Зокрема, об’їхали ряд об’єктів, які знаходяться на балансі комунального підприємства. «Були у сквері Чорнобильців. Це один зі скверів, які нещодавно оновили. Встановили нові лавки, відновлювали конструкції та робили очистку бруківки», – розповідає Михайло Яцків.

«Сьогодні були в районі вулиці Шухевичів, на всіх бічних вулицях: Басараб, Цьоклера, Фотія Володимирського, Бандери та на інших. Вулиці потребують капітального ремонту. Є доручення від міського голови розпочати цей процес», – коментує директор КП «Муніципальна дорожня компанія» Віталій Бурко.

Міський голова Івано-Франківська Руслан Марцінків обрав сьогодні цей маршрут недарма. Адже вчора тут була зустріч з мешканцями мікрорайону, з якими він спілкувався та хотів особисто оглянути ряд питань. «Подивились які роботи треба ще робити. Звичайно, багато вуличок потребують капітального ремонту. Але поступово та спільними зусиллями ми здійснимо все заплановане», – каже Руслан Марцінків.


Джерело: Міський голова Івано-Франківська | Фото: Павло Пивовар