Капітальний ремонт вулиці Цьоклера відновлено. Зараз завершуються роботи з облаштування тротуарів. Майстри викладають “гантельки”, та добряче розширюють пішохідку. Після цього приступлять до фрезерування і асфальтування дороги.

За словами заступника директора Департаменту благоустрою Ігоря Сенчука, при плануванні роботи основний акцент був на розширенні тротуарів. Оскільки цей проект став переможцем у минулорічній програмі “Бюджет участі” і в першу чергу має забезпечити комфорт для руху школярів та пішоходів.

“Ця вулиця була минулого року виграна по “Бюджету участі”. Ще дві вулиці ми не доробили за Бюджетом участі. Розпочали, бо знайшли можливість завершити роботи, хоч і важко зараз, бо кошти не проходять. Але й вулиця так теж стояти не може. До 1 вересня маємо повністю здати вулицю, щоб люди могли нормально ходити. Крім того, вона ще й веде до школи та ліцею. Тому ремонт тут актуальний», – говорить Івано-Франківський міський голова Руслан Марцінків.

Директора Департаменту благоустрою додає:

“Роботи були розпочаті ще минулого року в листопаді. На жаль, спочатку погода, а потім війна внесли свої корективи в графік робіт і ми не змогли своєчасно завершити. Але дякую підряднику, що він зараз відновив роботи, попри такий складний час знайшов ресурси. Сподіваємось, що до кінця серпня роботи тут будуть завершені”.

Ремонт змінить конфігурацію дороги. А коли роботи завершать – вулиця буде з одностороннім рухом.

Заступник директора Департаменту стратегічного розвитку, цифрових трансформацій, роботи із засобами масової інформації, комунікації з мешканцями Христина Гнатів каже, що більшість проектів 2021 року давно завершено, залишилося лише кілька, які будуть завершуватися як тільки дозволятимуть обставини.

«На жаль через війну Бюджет участі 2022 не відбувся, але оскільки зараз маємо можливість проплачувати, то відновлюються роботи за проектами Бюджету участі 2021 року, які ще були незавершені. Зокрема, це вулиця Теодора Цьоклера, на якій ми сьогодні побували. Та вулиця Котляревського. Думаю і вона невдовзі також буде зроблена», – розповідає Христина Гнатів.

А ще додає, на Цьоклера були дуже активні мешканці, тож коли минулого року голосували за проект, щоб впевнено здобути перемогу – об’єдналися зі школою та ліцеєм. Авторка проекту Тетяна Чевалюк завітає на відкриття вже відремонтованої вулиці.

Джерело: Міський голова Івано-Франківська / ФГ