Відео: fb.frankivsk.info/videos/740147953125928/

3 грудня 2019 року в Івано-Франківській адміністративній будівлі за ініціативи громадської організації “Жінок-інвалідів біла тростина” відбувся круглий стіл на тему “Актуальні проблеми захисту прав осіб з інвалідністю з порушеннями зору”.

“Захід відбувався у партнерстві з регіональними представниками Уповноваженого ВРУ з прав людини в Івано-Франківській області, Управління забезпечення прав людини НПУ та місцевого центру з наданню безоплатної вторинної правової допомоги”,- розказує голова ГО “Біла тростина” Марія Гогільчин.

Під час круглого столу представники організацій “Біла тростина”, “Українська молодіжна група”, “Координаційний ресурсний центр” та “ІФООПРО” активно обговорювали питання щодо надання правової допомоги особам з порушенням зору, комунікації з органами поліції, доступу до інформації, послуг, транспорту та інфраструктури міста.

На заході також піднімалася проблема щодо юридичної допомоги та працевлаштування молодих фахівців з порушеннями зору. Присутні поскаржилися місцевим омбудсманам на некомпетентність поведінки працівників місцевої поліції, неякісного обслуговування в деяких державних санаторіях, куди направляють людей з вадами зору.

Джерело: FRANKIVSK.INFO

Підписуйтеся! fb.com/frankivsk.info/