23 серпня 2022 року на Вічевому майдані в Івано-Франківську урочисто підняли державний прапор України, інформує FRANKIVSK.info.

“Разом зі мною підняв Державний стяг і син загиблого на війні з московським окупантом Героя Дмитра Бута – Даніель. Невимовний біль і жаль, що ця війна забирає в дітей найдорожче – їх рідних. Тому ми ні на секунду не маємо права забути, яку ціну платимо за нашу державність”,- розказує міський голова Івано-Франківська Руслан Марцінків.

Також до підняття Державного прапора долучились його мати пані Лідія, голова Івано-Франківської районної ради Василь Попович, народний депутат України І-ІІ демократичних скликань, учасник подій Проголошення незалежності України – Степан Волковецький, молодший сержант, бойовий медик мотопіхотного батальйону 10 гірсько-штурмової бригади Юрій Титоренко, ветерани визвольних змагань Роман Яремак та Ярослав Юрцуняк.

На жаль, ми втратили 63 Героїв з часу повномасштабної війни, з 24 лютого, а з 2014 року – 156 наших хлопців і дівчат віддали своє життя за волю та незалежність нашої держави. Шана родинам на низький уклін!

“Я хочу всім нам побажати якнайскорішої перемоги, щоб ми могли повернути всі наші території і аби всі повернулись живими і здоровими. Тому сьогодні маємо велику честь від імені міста нагородити Героїв відзнаками “За честь і звитягу””,- додає міський голова Руслан Марцінків.