Відповідно до рішення виконавчого комітету Івано-Франківської міської ради №933 від 03.09.2020р., комунальне підприємство «Муніципальна інспекція «Добродій» спільно з працівниками Департаменту житлової, комунальної політики та благоустрою демонтовує 14 об’єктів зовнішньої реклами, власників яких встановити неможливо.

Зокрема, окремостоячі односторонні рекламні конструкції типу «щит» на вулицях Галицька, Хіміків, Надрічна, Шота Руставелі, Макухи, Ребета, перехресті вулиць Івасюка-Вовчинецька та окремостоячі двохсторонні рекламні конструкції типу «щит» на вулицях Івасюка, Коновальця, Надрічна.

Демонтажі здійснюються залежно від конфігурації рекламних конструкцій, залучається різна техніка. Наприклад, якщо щит на бетонній основі, то демонтуються не лише металеві частини, але і сама основа.

Нагадаємо, що у місті триває інвентаризація бігбордів. На виявлені в процесі інвентаризації самовільно встановлені рекламні конструкції та на рекламні конструкції без маркування контролюючий орган буде розміщувати інформацію «Конструкція незаконна. Підлягає демонтажу». НЕ залежно від суспільно-політичного спрямування чи підтексту розміщеної на них реклами: https://www.facebook.com/uadmd.if/posts/1191787931200810 .

Джерело: Управління архітектури, дизайну та містобудівної діяльності Івано-Франківської міської ради