16 жовтня рейдова робоча група з легалізації заробітної плати та зайнятості населення провела інформаційну роботу із суб’єктами господарської діяльності, що працюють на вулицях Стуса та Івасюка.

Проведені співбесіди з 25 підприємцями та їхніми працівниками. В ході роботи виявлено трьох працівників, які «проходять стажування», що є порушенням законодавства про працю. Роботодавці зобов’язались належним чином врегулювати трудові відносини з цими працівниками.

Також спеціалістами Управління праці Івано-Франківської міської ради проводиться інформаційно-роз’яснювальна робота з спеціалістами з охорони праці на комунальних підприємствах міста. Вони вже відвідали КП “Центр розвитку міста та рекреації”, КП “Івано-Франківськводоекотехпром”, КП “Івано-Франківськміськсвітло”. Під час візитів надано консультації та роз’яснення щодо правильності ведення документації з охорони праці, а також рекомендації, що стосуються дотримання та забезпечення здорових і безпечних умов праці працівникам підприємств.

Проводяться такі заходи на виконання Програми поліпшення стану безпеки, гігієни праці та виробничого середовища на 2020-2023 роки Івано-Франківської міської ОТГ.

Джерело: Управління праці Івано-Франківської міської ради