Ініціативна група небайдужих франківців вимагає від влади міста допомогти у спинянні створення кризового центру – притулку для осіб постраждалих від домашнього насильства.

5 липня 2019 року, в залі засідань виконавчого комітету Івано-Франківської міської ради відбулася пресконференція “Протидія домашньому насильству”, інформує ingocd.org .

Спікерами виступили представники уповноважених підрозділів органів Національної поліції, Служби у справах дітей, Міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, Управління охорони здоров’я, Департаменту освіти та науки, Центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги та Департаменту молодіжної політики та спорту.

На зустрічі були присутні громадськi організації такі як ГО “Культурно-освітнє товариство інвалідів” УМГ”, представники Міжнародної неурядової організації співпраці та розвитку та місцеві ЗМІ.

Відео: https://www.facebook.com/frankivsk.info/videos/455345391917989/

Було обговорено деякі питання, зокрема, щодо роботи спеціалізованих служб підтримки постраждалих від домашнього насильства осіб, шляхів протидії домашньому насильству, його видів, масштабів та отримання постраждалими кваліфікованої допомоги.

Під час заходу представники місцевих громадських організацій обмінялися думками з приводу озвученої інформації, ініціативна група просила виконавчий комітет та чиновників активніше співпрацювати з громадським сектором та допомогти створити будинки-притулку для жертв домашнього насильства, як це вимагає чинний Закон України.

“Є потреба створити у нашому місті кризовий центр для осіб постраждалих від домашнього насильства”, – зазначив голова громадської організації “Культурно-освітнього товариства УМГ” Андрій Марков.

Відео: Jarmart tv