Мерія оперативно оплатила щойно виконані роботи з благоустрою скверу біля міської поліклініки №2 по вулиці Довгій.

“На території біля міської поліклініки №2 на вул. Довгій, 42 роботи вже на фініші. Залишилося влаштувати освітлення та висадити дерева. Буде ще одна гарна відпочинкова зона!”, інформує міський голова Руслан Марцінків на сторінці у фейсбуці.

Про самі роботи повідомили в міському Департаменті благоустрою 16 серпня 2022 року. А вже 19 серпня міський голова Івано-Франківська Руслан Марцінків підписав два платіжних доручення на загальну суму в 1,2 млн грн на користь підрядника – надвірнянської фірми.


“Давно чекали, щоб трішки облаштувати територію. Щоб нашим хворим пацієнтам було зручно та приємно приходити до нас в поліклініку. Ми вдячні нашому меру і міськвиконкому, що дослухались до нас і зроблять таку хорошу справу”, – ділиться заступниця начальника з медичної частини Галина Обливанюк.

Заступник директора Департаменту благоустрою Ігор Сенчук ділиться, що на цей рік планували облаштувати багато скверів у всій громаді. Але війна внесла свої корективи. Тому, в міському департаменті намагаються хоч частково реалізовувати плани. А обирають найбільш нагальні території, що давно потребували оновлень. Однією з таких стала зелена зона біля поліклініки №2.

“Наводимо благоустрій. Влаштовуємо тут покриття, все буде “безбар’єрно”. Також встановимо лавки та посадимо нові дерева”, – додає Ігор Сенчук.

Нагадаємо, свого часу саме надвірнянські підрядні організації, пов’язані з нинішнім заступником міського голови Івано-Франківська Тарасом Полотайком, за дивних обставин виконували роботи з благоустрою дворів під час виборчих перегонів за другий термін міськогог голови.

ТОВ “Карпатінвестбуд” має статутний капітал в 1000 грн. Засновником, за даними YouControl, зазначений житель с. Пнів Юрій Ломпас.