1 листопада біля пам’ятника діячам ЗУНРу відбулось урочисте віче з нагоди відзначення Листопадового зриву та 104 річниці проголошення Західноукраїнської Народної Республіки. Про це повідомляє FRANKIVSK.INFO.

Відео:

Віче розпочалось Державним Гімном України у виконанні муніципальної капели бандуристів та муніципального оркестру духової музики (керівники – ЗПКУ Марта Шевченко, Степан Єднак) та всіх присутніх на заході, після чого відбулось покладання квітів до пам’ятника діячам ЗУНРу від представників міської та обласної влади.

Громаду міста привітав міський голова Руслан Марцінків. З нагоди відзначення 80 річниці створення Української повстанської армії, за вагомий особистий внесок у дослідження визвольної боротьби українського народу у ХХ столітті, її видатних постатей, були нагороджені особи ювілейними відзнаками міського голови “80 років УПА” і такі ж відзнаки вручив членам Братства ОУН-УПА м. Івано-Франківська .

Зі святом громадськість міста також привітав голова Всеукраїнського Братства ОУН-УПА ім. Романа Шухевича «Тараса Чупринки» – Богдан Борович. З історичною довідкою про події утворення ЗУНРу виступив директор музею визвольної боротьби ім. С. Бандери Ярослав Коретчук.

На урочистому віче звучали пісні стрілецької тематики та про Україну у виконанні муніципальної капели бандуристів.

Провела урочистості завідувач методичним кабінетом Центру культури і мистецтв Яна Кубрак.

Джерело: Департамент культури Івано-Франківської міської ради.