Проїзд вулицею можна буде здійснювати лише від перехрестя вулиць Тичини – Л. Гузара в сторону Північного бульвару.

Запарковані автомобілі на вулиці Панаса Мирного постійно створювали проблеми для двостороннього роз’їзду автомобілів. А враховуючи, що дана вулиця з однієї сторони примикає до вулиці Тичини, на якій знаходиться чимала кількість закладів сервісу і торгівлі, а з іншої – до нового бізнес-центру міста, який активно розвивається, то очевидно, що боротись із запаркованим автомобілями не варто, а навпаки – влаштування одностороннього руху дасть можливість використати вивільнений простір для створення чималої кількості нових таких потрібних паркувальних місць.

Окрім того, варто додати, що напрямок руху по вулиці Панаса Мирного буде зворотнім по відношенні до напрямку по вулиці Тичини. Це типове рішення одностороннього руху у реверсному напрямку на двох паралельних вулицях. Фактично матимемо мале коло, по якому можна буде швидко об‘їхати даний квартал.

Детальніше із змінами руху по вулиці Панаса Мирного можна ознайомитись у доданій на фото погодженій в Управлінні патрульної поліції схемі організації дорожнього руху.

Усі необхідні дорожні знаки по організації одностороннього руху по вулиці Панаса Мирного буде реалізовано на початку березня 2023 року.

Джерело: mvk.if.ua