В Івано-Франківській територіальній громаді продовжують підтримувати тих, хто зараз переживає скруту. Мешканцям пільгових категорій знову почали видавати продуктові набори та продовжили певні види соціальних виплат.

Грошову допомогу від міста мають можливість отримати такі категорії: люди «золотого віку» (70+), діти військовослужбовців (до 18 років) та особи з інвалідністю І та ІІ груп. Щотижня на засіданні виконавчого комітету затверджують нові виплати. Так, 16 червня погодили допомогу для 1044 людей «золотого віку», 30 дітей військовослужбовців і для 55 людей з інвалідністю. Щоб отримати грошову допомогу, необхідно звернутися в Івано-Франківську у ліцей №3 на вул. І. Франка або у ЦНАПи у селах громади.

«Щотижня голосуємо за надання цих соціальних виплат, заявок багато… Нагадую, що люди можуть подавати заявки, як тільки їм виповнилося 70 та більше років. А також діє програма допомог для дітей військовослужбовців Івано-Франківської громади до дня народження (віком до 18 років). Також допомогу до дня народження можуть отримати люди з інвалідністю», — зазначив міський голова Руслан Марцінків.

Із середини червня також почали знову вручати продуктові набори для мешканців громади, які переживають скрутні часи. У продуктовий набір входять продукти першої необхідності, що мають тривалий термін зберігання: олія, цукор, крупи та ін.

«Перед Великоднем організували роздачу продуктових наборів для громади. Зараз ми продовжуємо. Щоби подати заявку на цей вид допомоги, необхідно звернутись у департамент соціальної політики ІФМР», — повідомив його очільник Василь Семанюк. Отримати таку допомогу можуть: особи з інвалідністю першої та другої груп; діти з інвалідністю; люди «золотого віку» 70+, чия пенсія на 1 січня 2022 року не перевищувала 3 000 грн.

«Розумію, що зараз непросто. Війна так чи інакше торкнулася кожного. І наше завдання підтримувати та допомагати тим, хто зараз у скруті», — підсумував міський голова Руслан Марцінків.

Джерело: Франківська газета