Їхні обличчя залишаються невідомі… але ці голоси ви впізнаєте завжди! Адже це ті самі перші рятівники, які приймають наші звернення та передають у відповідні структури. І це – служба оперативного реагування 1580 Івано-Франківської міської ради.

“Одного разу о 2 годині ночі нам подзвонив мешканець і спитав яка година, бо не мав годинника! Також був випадок, що дзвонили серед ночі попросити телефон міського голови, адже треба з ним терміново переговорити”, – згадує кумедні випадки працівниця служби Надія. Також розповідає про сам процес роботи: “Коли нам телефонують, ми фіксуємо це в програмі. Якщо це аварійна ситуація – ми додатково дзвонимо відповідальному виконавцю для оперативнішої реакції”.

Міський голова Руслан Марцінків постійно наголошує, аби мешканці звертались на 1580 для оперативного реагування, якщо є аварійна ситуація. Писати на сайт служби: https://1580.if.ua/. Або телефонувати 1580: 050-010-1580, 067-010-1580.

“В середньому за добу служба може прийняти близько 100 дзвінків. Але все ще залежить від багатьох факторів, зокрема й від пори року. Наприклад, під час запуску теплопостачання ми приймали навіть коло 200-300 дзвінків. А так то служба працює весь час, без обідньої перерви й завжди на телефоні. Так само працівники приймають звернення у фейсбуці та на сайті 1580”, – розповідає директорка департаменту стратегічного розвитку, цифрових трансформацій, роботи із ЗМІ, комунікації з мешканцями Зореслава.

Також додає, що минулого року служба прийняла близько 3,5 тисячі звернень у фейсбуці, а загалом – 33 тисячі. А в цей період року найчастіше мешканці звертаються з питань теплопостачання, водопостачання, а також чистка вулиць від снігу.

Начальниця відділу Тетяна каже, що є мешканці, які телефонують в службу вдруге, щоб просто подякувати за виконану роботу. За минулий рік таких дзвінків було 70.

“Якось в мене пропало світло вдома. Я не знала що робити та згадала, що міський голова у себе на сторінці у фейсбуці писав за службу 1580. Він казав, що до них можна звертатись, якщо в тебе щось стається. Я знайшла їх номер в інтернеті, подзвонила та розповіла ситуацію. Там мені повідомили, що передадуть моє звернення у відповідну службу та за пару годин світло відновиться. Й за 30-40 хвилин світло з’явилось”, – розповідає про свій досвід мешканка району “Пасічна” Ольга.

Джерело: https://www.martsinkiv.if.ua/na-1580-zavzhdy-hariache/?fbclid=IwAR2iggsvS2BwzlbBsOd8Z5e9aJiDGkpBC_SImN9NMwJ-igBaxZL2MhbMk38