2 лютого 2021 року на території міжнародного Івано-Франківського аеропорту зібралися франківці, які провели “урочисте відкриття оновленого аеропорту” – перерізали червону стрічку та запустили перші літаки, щоправда, вони були іграшковими.

На “відкритті” франківці тримали плакати з написами “За 1,5 роки так і не взлетіли”, “Яка влада такий аеропорт”, “Low cost – 20€, Бєня cost – 200 €”.

Відео: https://youtu.be/oppyMZV998w

Довідка:
У серпні 2019 року президент України Володимир Зеленський з робочим візитом відвідав Івано-Франківську область. Тоді президент пообіцяв підтримати будівництво нової злітної смуги та терміналу у Франківському аеропорту.

Президент України переконував, що держава зацікавлена у перебудові аеропорту. Він запропонував, щоб саме місто знайшло гроші на роботи, а держава буде поступово їх повертати. Все це мали реалізувати за 1,5 роки. Франківський аеропорт перебуває у концесії ТОВ “Скорзонера”, близької до родини Олександра Шевченка. Концесіонера неодноразово звинувачували в порушенні зобов’язань з розвитку аеропорту.

Нещодавно 1 лютого міський голова Руслан Марцінків заявив, що є загроза припинення діяльності франківського аеропорту.

Відео: jarmart