У Франківську перший сніг, а франківській громаді подарували вантажівку для чистки доріг. І не одну, а ще й з автобусом на додачу.

Німецьке місто Інгольштадт у співпартнерстві з містом-побратимом Івано-Франківська містом Ополе (Польща) подарували автобус та вантажівку для боротьби зі сніговими наметами на дорогах.

“Ми раді допомогти Україні, Івано-Франківську з Інгольштадту. Інгольштадт – це місто-партнер Ополе. Тому у співпартнерстві вирішили подарувати автобус та вантажівку для зимового обслуговування франківських доріг. Підтримуємо вас. Слава Україні!”, – відзначив директор підприємства “Stadtbus” міста Інгольштадт Роберт Франк.

В часі коли в місті перебої з електроенергією збільшення кількості автобусів вкрай необхідне. Як показав час, в час неоголошеної війни франківське комунальне підприємство “Електроавтотранс” надійне і виручає в дуже багатьох питаннях. Тому новий автобус одразу знайде своїх пасажирів.

“Автобус нам дуже потрібен, бо ми зараз забезпечуємо не лише перевезення людей по Івано-Франківській міській об’єднаній територіальній громаді, але й виконуємо інші завдання, які пов’язані із замовленням та мобілізаційним розпорядженням. Тому автобусів не буває забагато. Крім того, ми знаємо про ситуацію з електроенергією. Не відомо, скільки тролейбусів зможе виїжджати на лінію. Тому кожен автобус для нас – це можливість збільшити кількість транспорту й перевезти більшу кількість пасажирів”, – запевнив Віталій Голутяк, директор КП “Електроавтотранс”.

Коли у нас війна, біда – дуже важливо, що ми відчуваємо допомогу наших партнерів. Хочу подякувати місту Інгольштадт та місту Ополе, які разом надали цю допомогу. Ви бачите перебої з

Ще один автобус нам надзвичайно важливий. Адже, це мешканцям Івано-Франківської міської об’єднаної територіальної громади дозволить забезпечити доїзд іванофранківців ще в одному з мікрорайонів. Цінно, що допомога міжнародних партнерів не зменшується. Раніше Варшава нам подарувала вишку. А зараз ми отримали автомобіль та автобус для потреб нашого комунального підприємства “Електроавтотранс”.

Джерело: КП “Електроавтотранс”