На потужностях сучасного метрологічного центру регіональної газової компанії «Metering» в Івано-Франківську розпочали випуск промислових лічильників газу.

Як повідомив сайт компанії, моделі лічильників «RGM» і «TGM» здатні здійснювати точний облік газу з номінальною пропускною спроможністю від 0,5 до 6500 кубометрів на годину в робочих умовах. У лічильниках використовуються комплектувальні деталі провідного європейського виробника «Pietro Fiorentini». Прилади обліку сертифіковані на території України і відповідають міжнародним стандартам — приєднувальні розміри лічильників уніфіковано відповідно до стандартів європейських виробників лічильників «Itron», «Elster», «FMG». Підприємство забезпечує для своєї продукції власну сервісну та ремонтну базу.

У 2023 році в метрологічному центрі РГК «Metering» заплановано випуск щонайменше 300 штук промислових лічильників. А щорічна потреба заміни в Україні цього виду лічильників становить від 500 до 1000 штук.

РГК «Metering» була заснована у 2010 році для впровадження інновацій в газорозподільну галузь. Її головний офіс розташований у Києві.

Як відомо, колишній івано-франківський завод «Прилад» спеціалізувався на випуску газових лічильників, однак в ринкових умовах не витримав конкуренції й розпався.

Джерело: Франківська газета, №3 (124)